НОВИНИ

Активісти повідомили про великий ризик швидкого звільнення з-під варти єдиного затриманого за озброєння "тітушок" під час Майдану

Підозрюваного можуть звільнити вже у ніч на 27 березня через зволікання суддів.

Єдиного підозрюваного у справі про передачу зброї МВС у руки «тітушок» для незаконного розгону Майдану Р. Заворотного ймовірно звільнять вже у ніч на 27 березня. Про це повідомили на сторінці групи «Євромайдан SOS» у мережі Facebook.

«Це саме та справа, по якій проходять співробітники МВС, що на виконання злочинних наказів екс-міністра В.Захарченка видали міліціонером та тітушками більше 1,5 тисяч одиниць автоматів АК74У та майже 800 тис. патронів до них», - зазначили у тексті.

За інформацією активістів, суд постійно затримував розгляд справи.

«Апеляційний суд міста Києва застосував давно апробовану технологію затягування справи та майже три місяці визначав її підсудність. І нарешті, коли справу таки передали на розгляд Святошинському суду лишився один день до закінчення тримання під вартою тітушки Р.Заворотного», - йдеться у тексті.

«У суботу 26 березня єдиний день, коли суддя Святошинського суду В.Жмуть може розглянути цю справу та продовжити тримання під вартою Р.Заворотного. В іншому випадку той має усі шанси повторити “неочікуване” зникнення керівника “чорної роти беркуту” Д.Садовника, харківського організатора тітушок Т.Рагімова і т.п. Але суддя В. Жмуть відмовилася розглядати цю справу в суботу. Хоча сам факт того, що до закінчення строку тримання під вартою лишився один день мав би бути прямою підставою для швидкого призначення судового засідання та забезпечення явки усіх учасників процесу. Завтра ми дізнаємося, чи дасть призначена по цій справі суддя В.Жмуть та голова Святошинського суду А.Домарацька можливість втекти єдиному затриманому в одній із ключових справ Майдану», – додали у повідомленні.

Як повідомлялося, під час розгону Майдану протестувальників намагалися витіснити на озброєних «тітушок» для розправи. Нагадаємо, ГПУ назвала безпосереднього координатора "тітушок" під час Майдану.