НОВИНИ

У КВУ озвучили прогнози щодо позачергових виборів мера Кривого Рогу

Прогнозують низьку явку виборців і підкуп з боку окремих кандидатів.

У Комітеті виборців України прогнозують низьку явку і підкуп виборців на позачергових виборах міського голови Кривого Рогу Дніпропетровської області. Про це повідомив голова правління КВУ Станіслав Жолудєв.

«Очікувані ризики під час позачергових місцевих виборів у Кривому Розі – низька явка виборців і тотальний їх підкуп з боку окремих кандидатів», – сказав Жолудєв.

Також, за його словами, найбільше спостерігачів – 200 і більше – на виборах зареєструвались від політичних партій «УКРОП», «Самопоміч», «Сила людей», решта політичних партій, зокрема партія «Опозиційний блок» делегували значно менше спостерігачів.

Як повідомлялося, 23 грудня Верховна Рада проголосувала за законопроект №3613 і призначила позачергові вибори міського голови Кривого Рогу на 27 березня 2016 року.

Нагадаємо, за офіційними даними, на виборах 15 листопада в Кривому Розі за чинного міського голову, представника «Опозиційного блоку» Юрія Вілкула проголосували 50,21% виборців, а за його суперника, висуванця «Об’єднання «Самопоміч» Юрія Милобога – 49,79%. Різниця між кандидатами – 752 голоси. Після цього в місті тривали акції протесту, також активісти почали мітингувати під Радою.

«Самопоміч» вирішила замінити на дострокових виборах Милобога на Семена Семенченка.