НОВИНИ

Командувач Нацгвардії назвав терміни створення підрозділу швидкого реагування

Підрозділ стане частиною нової бригади НГУ.

Вже наприкінці травня цьогоріч на базі Нацгвардії запрацює підрозділ швидкого реагування, який згодом увійде до складу бригади легкої піхоти. Про це в телеефірі «5 каналу» розповів командувач НГУ Юрій Аллеров.

«До кінця травня ми повинні сформувати боєздатний батальйон. Бригада повинна мати: підрозділи піхотного спрямування, це будуть три такі батальйони, будуть бойові підрозділи вогневої підтримки, будуть підрозділи забезпечення, навіть є підрозділ, який забезпечує розвідку за допомогою літальних апаратів. Це комплексний підхід. До кінця 2016 року ми повинні дійти, якщо темпи не знизяться, до 50% цієї бригади. Сама бригада буде нараховувати 2,5 тис. і в залежності від задач може розширюватися», – зазначив Аллеров.

Він уточнив, що підрозділ швидкого реагування НГУ створюють для протидії викликам, які існують для країни станом на сьогодні.

«Унікальність цієї бригади в тому, що вона створена під загрози, які сьогодні існують для нашої держави. Це участь в Антитерористичній операції разом зі Збройними Силами на передовій при виконанні завдань по звільненню міст і селищ на Сході України. В подальшому, я сподіваюсь, що це, буде й Крим», – розповів Аллеров.

Окрім того, за його словами, бригада працюватиме також над завданням з протидії примусовій зміні державної влади.

«Також ми не повинні допустити примусовим характером зміни уряду, влади, тобто ми охороняємо безпосередньо спокій і роботу керівництва нашої держави», – сказав він.

Як повідомлялсоя, раніше нацгвардійці отримали нові українські снайперські гвинтівки для тестування.