Вже наприкінці травня цьогоріч на базі Нацгвардії запрацює підрозділ швидкого реагування, який згодом увійде до складу бригади легкої піхоти. Про це в телеефірі «5 каналу» розповів командувач НГУ Юрій Аллеров.

«До кінця травня ми повинні сформувати боєздатний батальйон. Бригада повинна мати: підрозділи піхотного спрямування, це будуть три такі батальйони, будуть бойові підрозділи вогневої підтримки, будуть підрозділи забезпечення, навіть є підрозділ, який забезпечує розвідку за допомогою літальних апаратів. Це комплексний підхід. До кінця 2016 року ми повинні дійти, якщо темпи не знизяться, до 50% цієї бригади. Сама бригада буде нараховувати 2,5 тис. і в залежності від задач може розширюватися», – зазначив Аллеров.

Він уточнив, що підрозділ швидкого реагування НГУ створюють для протидії викликам, які існують для країни станом на сьогодні.

«Унікальність цієї бригади в тому, що вона створена під загрози, які сьогодні існують для нашої держави. Це участь в Антитерористичній операції разом зі Збройними Силами на передовій при виконанні завдань по звільненню міст і селищ на Сході України. В подальшому, я сподіваюсь, що це, буде й Крим», – розповів Аллеров.

Окрім того, за його словами, бригада працюватиме також над завданням з протидії примусовій зміні державної влади.

«Також ми не повинні допустити примусовим характером зміни уряду, влади, тобто ми охороняємо безпосередньо спокій і роботу керівництва нашої держави», – сказав він.

Як повідомлялсоя, раніше нацгвардійці отримали нові українські снайперські гвинтівки для тестування.