НОВИНИ

У Брюсселі ідентифікували ще одного терориста-смертника

ДНК Лашрауї знайшли також на вибухових пристроях, які використовувалися в терактах у Парижі.

Поліція ідентифікувала другого смертника, що скоїв вибух в аеропорту Брюсселя. Це уродженець Марокко Наджим Лашрауї, який до цього вважався втікачем. Про це інформує AFP з посиланням на джерело в поліції.

"Другого смертника, який підірвав себе в аеропорту Брюсселя, було ідентифіковано як Наджима Лашрауї", - йдеться в повідомленні.

ДНК Лашрауї знайшли на вибухових пристроях, які використовувалися в терактах у Парижі, а також у квартирі в Бельгії, де зберігалося обладнання для виробництва бомб. У цій же квартирі були знайдені відбитки пальців Салаха Абдеслама, головного підозрюваного у паризьких терактах.

Повідомляється також, що у 2013 році Лашрауї здійснив подорож до Сирії в компанії Абдеслама та іншого громадянина Алжира, який загинув під час рейду в Брюсселі 15 березня. Вибухи в Брюсселі відбулися через чотири дні після арешту Абдеслама.

Читайте також: Поліція Брюсселю знайшла комп'ютер із посланням одного з терористів

Раніше бельгійські ЗМІ повідомили, що поліція заарештувала одного з підозрюваних в організації терактів у Брюсселі. Мова йшла про Наджима Лашрауї, який нібито ще й причетний до терактів у Парижі. Однак інформація не підтвердилася.

Нагадаємо, вранці 22 березня в аеропорту та на станції метро Брюсселя прогриміли вибухи. За уточненими даними, в результаті серії терактів у вівторок в Брюсселі загинула 31 людина, близько 250 отримали поранення. 

Також поліція назвала імена двох терористів, які організували теракт в аеропорту Брюсселя. Ними виявилися брати Халід й Ібрагім ель Бакрауї.