НОВИНИ

У Києві затримали ще одного спільника Януковича, причетного до заволодіння Сухолуччям

Бабикіна доставили до Генеральної прокуратури України для проведення слідчих дій.

У Києві Служба безпеки України за дорученням Генеральної прокуратури затримала Андрія Бабикіна, який перебував у загальнодержавному розшуку. Про це повідомили в прес-центрі СБУ.

За даними слідства, Бабикін був одним із спільників Віктора Януковича у заволодінні землями Сухолуччя та займав керівну посаду у товаристві з обмеженою відповідальністю «Київуніверсалсервіс», що за рахунок коштів, здобутих злочинним шляхом, обслуговувало Межигір’я.

Бабикіна доставили до Генеральної прокуратури України для проведення слідчих дій.

Нагадаємо, раніше в Києві затримали колишнього заступника керівника Державного управління справами Василя Гулика, який перебував у загальнодержавному розшуку в справі Межигір'я та Сухолуччя. Згодом суд відправив Гулика під домашній арешт.

Крім того, СБУ затримала колишнього директора ТОВ «Будинок Лісника» Юрія Булаву, якого підозрюють у тому, що був основним спільником Віктора Януковича у заволодінні землями Сухолуцького лісництва.

Як відомо, у вересні 2015 року Сухолуцькі угіддя вартістю понад 7 млн грн, які належали колишньому президенту Віктору Януковичу, повернули державі. Це сталося після того, як прокуратура Київської області в суді касаційної інстанції відстояла повернення з незаконного володіння земель, які привласнило ТОВ «Будинок Лісника».