НОВИНИ

Прикордонники зафіксували порушення російським вертольотом повітряного простору України

Мі-8 перетнув адміністративну межу Херсонської області і полетів у бік окупованого Криму.

У середу, 23 березня, з боку окупованого Криму на територію Херсонської області залетів російський вертоліт. Про це повідомили в прес-службі Державної прикордонної служби України.

«Прикордонними нарядами Держприкордонслужби під час несення служби на косі Арабатська стрілка (Генічеський район Херсонської області) о 12.08 було виявлено вертоліт Мі-8 АМТШ (бортовий номер 068), який слідував курсом 1100 на висоті від 1000 м до 200 м з боку затоки Сиваш. О 12.09 він перетнув косу Арабатська стрілка над газорозподільною станцією, о 12.10 здійснив поворот на південь над українською газовидобувною платформою «Стрілкова-5» в Азовському морі та о 12.12 перетнув адміністративну межу Херсонської області в бік ТОТ АР Крим», - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що прикордонники діяли згідно повноважень і своєчасно поінформували про інцидент взаємодіючі та компетентні органи України.

Тим часом, упродовж дня 23 березня на адмінкордоні з Кримом прикордонники зафіксували п'ять російських вертольотів Мі-8.

Зазначимо, на межі Криму та Херсонської області вже не вперше фіксують російський вертоліт.