НОВИНИ

Волонтери опублікували відео важкого нічного бою під Авдіївкою

За повідомленням, на одній із позицій вогневий контакт із супротивником відбувався на відстані кількох метрів.

У ніч на 23 березня бойовики активно обстрілювати позиції сил АТО в промзоні під Авдіївкою Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив волонтер Віталій Дейнега.

"500 м ґрунтовки, що зв'язує місто і промзону, прострілювали 152-мм гаубиці. У лісочку, що з боків - сновигали ДРГ. Прохід для резерву був ускладнений", - йдеться у його повідомленні.

Волонтер зазначив, що обстріл українських позицій вівся з усіх сторін: працював танк, 120-мм міномети, 152-мм гаубиці, АГС, СПГ, РПГ.

"Одна з позицій, у районі дач, була оточена бойовиками. Вогневий контакт із супротивником йшов на відстані кількох метрів. Щоб відбити атаку - бійці викликали вогонь на себе", - розповів Дейнега.

Увага: відео містить ненормативну лексику!

 
Ночной бой на авдеевской промзоне

Сегодня ночью авдеевская промзона оказалась в оперативном окружении500 м грунтовки, связывающей город и промзону простреливали 152 мм гаубицы. В лесочке, что по бокам - шастали дрг. Проход для резерва был затруднен. Обстрел украинских позиций велся со всех сторон. Работал танк, 120-ые минометы, 152 мм гаубицы, АГС, СПГ, РПГ. Одна из позиций, в районе дач была окружена боевиками. Огневой контакт с противником шел на расстоянии нескольких метров. Чтобы отбить атаку - бойцы вызвали огонь на себя. Вот короткое видео для тех, кто все еще не верит, что в его стране идет война. Полная версия - позднее.Проект «Повернись живим»Приват: 5457 0822 3299 9685 Дейнега ВіталійВсі реквізити і контакти тут: https://goo.gl/FX2wYg

Опубліковано Повернись живим 23 березень 2016 р.

 

Нагадаємо, штаб АТО повідоиляв, що бойовики з танків і мінометів атакували сили АТО під Авдіївкою.