НОВИНИ

Суд виніс вирок у справі волонтера, який віддав гранатомет до шкільного музею

Наразі адвокати засудженого готують апеляцію.

Волонтера-самооборонця з селища Ріпки Чернігівської області, який привіз до шкільного музею гранатомет РПГ-18 із зони АТО і став винуватцем загибелі жінки, засудили до 6 років позбавлення волі. Про це повідомив координатор чернігівської обласної організації "Самооборона Майдану" Олександр Ясенчук.

"Ріпкинський суд виніс вирок волонтеру Віталію Курачу. Його засудили до 6 років ув’язнення та сплати потерпілим близько 240 тис. грн", - поінформував Ясенчук.

Наразі адвокати засудженого Курача готують апеляцію.

Нагадаємо, три нібито відстріляних ручних протитанкових гранатомети РПГ-18 для передачі в музеї волонтери привезли на Чернігівщину рік тому. Один із них забрала додому відома в області тележурналістка, а два Курач відвіз у Ріпки, де передав у шкільні музеї. Під час огляду одного з "тубусів" працівниками Ріпкинської школи №2 гранатомет вистрілив. У результаті одна людина (36-річна жінка-завгосп) померла від отриманих травм, двоє були поранені. Перевірка другого гранатомета, переданого в школу №1, показала, що він теж стояв на бойовому взводі.