НОВИНИ

Російський суд наразі не дійшов до питання провини Савченко - адвокат

Сьогодні, 21 березня, розпочалося оголошення вироку льотчиці.

Донецький міський суд Ростовської області наразі оголошує вирок українській льотчиці Надії Савченко, обвинуваченій у вбивстві російських журналістів в у так званій «ЛНР».

"Савченко Надія Вікторівна скоїла вбивство Корнелюка і Волошина групою осіб за попередньою змовою з мотивів ненависті і ворожнечі", - сказав голова колегії суддів Леонід Степаненко.

Він додав, що Савченко також здійснила незаконний перетин кордону РФ. Після цього у ЗМІ повідомили, що "суд визнав Савченко винною"

Згодом адвокат Савченко Ніколай Полозов уточнив, що суд наразі ще не дійшов до питання провини Савченко, а цитата - є частиною обвинувального акту, підготовленого прокуратурою, який завжди зачитують під час оголошення вироку незалежно від того, чи стане суд на сторону обвинувачення.

«Суддя наразі перечитує текст обвинувального висновку, скопійованого в вирок. Суддя Степаненко зачитав позицію звинувачення, свідчення Надії Савченко, тепер зачитує свідчення потерпілих», - написав Полозов.

Нагадаємо, Савченко в Росії обвинувачують у вбивстві двох російських журналістів, а також у незаконному перетині російського кордону. На початку лютого адвокат опублікував записи розмов про захоплення Савченко на Донбасі. 

2 березня стало відомо, що держобвинувачення Росії вимагає для Савченко 23 роки позбавлення волі в колонії загального режиму.

Зазначимо, у понеділок, 21 березня, суд у Донецьку Ростовської області РФ розпочав оголошувати вирок незаконно затриманій українській льотчиці Надії Савченко. Очікується, що вирок будуть оголошувати протягом двох днів.