НОВИНИ

У Кривому Розі відкрили пам'ятник українським бійцям, які загинули на Донбасі

Скульптура «кіборга» поміщена між двома символічними крилами літака, які символізують трагедію Іл-76, збитого бойовиками під Луганськом у червні 2014 року.

У Кривому Розі відбулось відкриття першого в Україні пам'ятника українським бійцям, які загинули під час бойових дій на Донбасі. У церемонії відкриття взяли участь жителі міста, учасники бойових дій з сім'ями, представники влади.

З ініціативою відкриття пам'ятника воїнам у місті виступили демобілізовані бійці, родичі загиблих військових, волонтери. Підкреслюється, що монумент виготовлено за небюджетні кошти.

Ескіз пам'ятника створив криворізький скульптор Володимир Токар. За словами творця монументу, прототипом пам’ятника стала реальна особистість – мінометник-«кіборг» Євген Абросимов із позивним «Абрикос», який брав участь у захисті Донецького аеропорту.

Скульптура «кіборга» поміщена між двома символічними крилами літака, які символізують трагедію Іл-76, збитого бойовиками під Луганськом у червні 2014 року. На монументі викарбувані імена земляків, загиблих під час військової операції на сході України.

Нагадаємо, у лютому в Одесі відкрили пам'ятний знак Героям Небесної Сотні. Під час відкриття сталася сутичка між учасниками акції.