НОВИНИ

Кількість жертв та постраждалих від теракту в Стамбулі зросла, серед них 12 іноземців

Наразі є повідомлення про трьох ізраїльтян серед постраждалих.

За оновленою інформацією, від теракту в Стамбулі загинули п'ятеро осіб та 36 зазнали поранень. Про це повідомили на телеканалі CNN Turk з посиланням на офіційні джерела.

Зокрема, мер Стамбулу Васіп Шахін повідомив, що четверо осіб, уключно з терористом-смертником загинули на місці вибуху, ще один постраждалий помер пізніше у лікарні.

Згодом, міністр охорони здоров'я Туреччини Бакан Мюезіноглу повідомив, що за офіційними даними – загинули п'ятеро людей, 36 поранено, серед них 12 іноземців.

Після цього ізраїльське видання Haaretz з посиланням на офіційні джерела в Ізраїлі повідомили про трьох громадян Ізраїлю серед постраждалих.

У МЗС України повідомили, що наразі перевіряють можливу наявність українців серед жертв та постраждалих унаслідок теракту. Відкрито гарячі телефонні лінії.

Як повідомлялося, вибух стався у жвавому туристичному районі Стамбула зранку 19 березня. На вулиці Істікляль, де відбувся теракт, розташовані багато торгових та розважальних закладів. В окремих ЗМІ опублікували інформацію, що терорист планував здійснити вимбух в іншому місці, проте бомба спрацювала раніше.