Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
18 березня, 2016 10:48   ▪   Версія для друку

У керівництві Євросоюзу закликали усіх членів ООН приєднатися до санкцій проти Росії

У заяві Представництва ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки йдеться про підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

До другої річниці анексії Криму з боку Російської Федерації, голова Представництва ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Могеріні оприлюднила заяву з закликом від імені ЄС до усіх країн-членів Організації Об'єднаних Націй дотримуватися політики невизнання незаконної анексії Криму Російською Федерацією.

Як зазначила Могеріні, ЄС рішуче продовжує підтримувати суверенітет і територіальну цілісність України.

«Європейський Союз знову підтверджує, що не визнає та продовжує засуджувати порушення міжнародного права. Це залишається прямим викликом міжнародній безпеці, з вагомими наслідками для міжнародного правового порядку, який захищає єдність та суверенітет усіх держав», - наголосила Могеріні.

У зв'язку з цим вона заявила, що Євросоюз залишається налаштованим повністю реалізувати політику невизнання анексії Криму Росією, в тому числі за допомогою обмежувальних заходів – санкцій.

«Європейський Союз знову закликає держави члени Організації Об'єднаних Націй розглянути аналогічні заходи щодо невизнання у відповідності до резолюції 68/262 Генеральної асамблеї ООН (Про підтримку територіальної цілісності України – Ред.)», – наголосила Могеріні.


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено