НОВИНИ

У керівництві Євросоюзу закликали усіх членів ООН приєднатися до санкцій проти Росії

У заяві Представництва ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки йдеться про підтримку суверенітету і територіальної цілісності України.

До другої річниці анексії Криму з боку Російської Федерації, голова Представництва ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Могеріні оприлюднила заяву з закликом від імені ЄС до усіх країн-членів Організації Об'єднаних Націй дотримуватися політики невизнання незаконної анексії Криму Російською Федерацією.

Як зазначила Могеріні, ЄС рішуче продовжує підтримувати суверенітет і територіальну цілісність України.

«Європейський Союз знову підтверджує, що не визнає та продовжує засуджувати порушення міжнародного права. Це залишається прямим викликом міжнародній безпеці, з вагомими наслідками для міжнародного правового порядку, який захищає єдність та суверенітет усіх держав», - наголосила Могеріні.

У зв'язку з цим вона заявила, що Євросоюз залишається налаштованим повністю реалізувати політику невизнання анексії Криму Росією, в тому числі за допомогою обмежувальних заходів – санкцій.

«Європейський Союз знову закликає держави члени Організації Об'єднаних Націй розглянути аналогічні заходи щодо невизнання у відповідності до резолюції 68/262 Генеральної асамблеї ООН (Про підтримку територіальної цілісності України – Ред.)», – наголосила Могеріні.