НОВИНИ

СЦКК запропонував ОБСЄ заходи для деескалації ситуації біля Донецької фільтрувальної станції

Про це йшлося під час зустрічі з першим заступником голови СММ ОБСЄ в Україні Александром Хугом.

Українська сторони Спільного центру контролю і координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін внесла свої пропозиції щодо деескалації ситуації у районі Донецької фільтрувальної станції. Про це повідомили в прес-центрі штабу АТО з посиланням на керівника української сторони СЦКК генерал-лейтенанта Андрія Тарана.

Згідно з повідомленням, Таран відвідав Авдіївку, де зустрівся із першим заступником голови СММ ОБСЄ в Україні Александром Хугом.

«Під час цієї зустрічі було обговорено спільні заходи СЦКК та СММ ОБСЄ для відновлення роботи ДФС. Зокрема, Хугу було запропоновано продовжити практику щоденного направлення чотирьох патрулів СММ ОБСЄ разом із офіцерами спостерігачами СЦКК до ключових точок навколо місця розташування ДФС, що дозволить здійснювати об'єктивний контроль ситуації та оперативно реагувати на порушення режиму припинення вогню», - йдеться у повідомленні.

Генерал-лейтенант Андрій Таран: «Запропоновані українською стороною СЦКК заходи дозволять відновити роботу Донецької філ...

Опубліковано Прес-центр штабу АТО 17 березень 2016 р.

Нагадаємо, раніше в штабі АТО повідомили, що у зв’язку з прибуттям в район Донецька, Ясинуватої та Авдіївки спеціальної моніторингової місії в Україні на чолі з Александром Хугом в районі Донецького аеропорту протягом дня дотримувався режим тиші.

Як повідомлялося, раніше про загрозу зупинки фільтрувальної станції у Донецьку попередили у МЗС України. 13 березня стало відомо, що дії окупаційних сил на Донбасі призвели до зупинки роботи Донецької фільтрувальної станції.