НОВИНИ

Профільний комітет рекомендував Раді підтримати відставку Шокіна

Низка народних депутатів висловилися за те, що хотіли б заслухати генпрокурора, перш ніж приймати рішення його відставку.

Комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендував парламенту підтримати проект постанови про згоду на звільнення Віктора Шокіна з посади генерального прокурора України. Із присутніх на засіданні комітету народних депутатів 10 проголосували за таке рішення, 4 - проти і 3 утрималися.

Відповідний проект постанови на засіданні комітету представляв представник президента України у Верховній Раді Степан Кубів. Сам генеральний прокурор Шокін на засіданні комітету не був присутній.

Низка народних депутатів висловилися за те, що хотіли б заслухати генпрокурора, перш ніж приймати рішення його відставку.

Нагадаємо, 16 лютого президент України Петро Порошенко повідомив, що він закликав Віктора Шокіна написати заяву про відставку з посади генерального прокурора України. 

19 лютого заява Віктора Шокіна про звільнення з посади генерального прокурора надійшла до Адміністрації президента.

Цього дня прес-служба президента повідомила, що він офіційно вніс на розгляд Верховної Ради подання на звільнення Шокіна.

16 березня ЗМІ повідомили, що Віктор Шокін вийшов із відпустки і перебуває на своєму робочому місці.