НОВИНИ

Гройсман підписав закон про електронне декларування

Наразі закон відправили на підпис президенту.

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман підписав прийнятий у вівторок парламентом закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей подання посадовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру в 2016 році". Про це повідомив його прес-секретар Дмитро Столярчук.

"Гройсман, як і обіцяв, невідкладно підписав закон про введення е-декларацій і направив на підпис президенту", - повідомив Столярчук.

Як повідомлялося, Рада ухвалила закон про електронне декларування в цілому з поправками нардепа Вадима Денисенка просто з голосу без наявного тексту рішення. Згодом виявилося, що законопроект містить норми про відтермінування електронного декларування на рік та скорочує обсяг майна, яке необхідно декларувати.

Після цього посол ЄС висловив розчарування ухваленим законом, а пізніше  Єврокомісія ухвалила рішення про окремий розгляд питань безвізового режиму для Грузії та України, що означає відтермінування розгляду для Києва. 13 березня президент ветував закон та подав до ВР уточнений.

15 березня Рада ухвалила закон про електронне декларування у редакції Порошенка.