НОВИНИ

Жебрівський повідомив причину зупинки роботи Донецької фільтрувальної станції

За словами голови області, станція не пошкоджена технічно.

Донецька фільтрувальна станція, яка вчора близько 10:00 потрапила під перехресний вогонь, не пошкоджена технічно. Проблема полягає в тому, що бригади, які обслуговують станцію змінами через добу, відмовляються їхати на роботу, оскільки станцію обстрілюють, розповів голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

"Насправді не 400 тис. жителів, але Авдіївка та навколишні села зараз без води. У нас є резервуар 4 тис. кубів води, і накачали вчора ввечері, і сьогодні ввечері накачаємо. Вчора і сьогодні ми працюємо з спільним координаційним центром та ОБСЄ і намагаємося, щоб ОБСЄ виставила свої пости для того, щоб бригади, що працюють там, не боялися, заходили туди, і насправді після забезпечення безпеки зможемо запустити Донецьку фільтрувальну станцію, вона знаходиться на території, контрольованій бойовиками", - сказав Жебрівський.

"Все залежить від того, наскільки нам вдасться вмовити місію ОБСЄ, щоб вони своєю присутністю вселили упевненість у людей, які обслуговують Донецьку фільтрувальну станцію, щоб вони не боялися за своє життя і здоров'я. Це безпечний ключовий момент", - додав Жебрівський, відповідаючи на питання, коли люди отримають воду.

Як повідомлялося напередодні, Донецька фільтрувальна станція зупинила роботу через обстріли бойовиків У штабі АТО попередили, що зупинка роботи станції може спричинити техногенну катастрофу через залишення без води 400 тисяч мешканців Донецької області.