НОВИНИ

Донецька фільтрувальна станція припинила роботу, є загроза техногенної катастрофи

Без водозабезпечення залишилися близько 400 тис. мешканців Донеччини.

Дії окупаційних сил на Донбасі призвели до зупинки роботи Донецької фільтрувальної станції. Про це повідомили у прес-службі Штабу АТО на сторінці у мережі Facebook.

«Донецька фільтрувальна станція є об’єктом соціального значення та перебуває на території, підконтрольній незаконним збройним формуванням так званої ДНР. Сьогодні станція припинила свою роботу що може спричинити техногенну катастрофу через залишення без води 400 тисяч мешканців Донецької області», - йдеться у тексті.

За інформацією прес-центру, зупинка станції відбулася через провокацію з метою дискредитації Збройних сил України та подальшого їх звинувачення у порушенні Мінських домовленостей.

«Зокрема, НЗФ створено декілька мобільних груп, зі встановленням на вантажні автомобілі мінометів 82 калібру, якими демонструється вже знайома нам тактика. Ці мобільні групи здійснюють неприцільні обстріли як району навколо даної станції, так і самої станції. Крім того ведеться неприцільний ворожий снайперський обстріл з метою звинувачення в цьому ЗСУ», - додали у Штабі.

У прес-службі наголосили, що на території даного району немає жодного підрозділу Збройних сил України. Ніяких активних дій з боку українських військ з метою оволодіння об’єктом не відбувається. Всі заяви стосовно даного інциденту не відповідають дійсності та є черговим фейком НЗФ.

Як повідомлялося, раніше про загрозу зупинки фільтрувальної станції у Донецьку попередили у МЗС України.