НОВИНИ

На Луганщині здався в полон російський найманець бойовиків на прізвисько "Самара"

Чоловік має чотири судимості та 16 років ув’язнення.

На Луганщині в районі міста Щастя російський найманець терористичної організації «ЛНР» здався в полон українським військовим. Про це повідомила прес-служба СБУ.

Як зазначається, Владислав Кондалов на прізвисько «Самара» зареєстрований у місті Новокуйбишевськ (Російська Федерація), має чотири судимості та 16 років ув’язнення. У вересні 2014 року він погодився на пропозицію російських правоохоронних органів приєднатися до незаконних збройних формувань терористів на сході України в обмін на чисті документи без відповідних відміток про кримінальне минуле та 15 тисяч доларів.

«За участь у бойових діях проти українських підрозділів терористи нагородили російського найманця фейковими медаллю «За Дебальцево» та пам’ятною відзнакою «Участник боевых действий». Не отримавши грошей, бойовик розчарувався в «новоросії» та її лідерах, залишив своє бандформування і здався у полон українським військовим», – повідомили в СБУ.

Тривають оперативно-слідчі дії для відкриття кримінального провадження за ст. 258-3 (участь у терористичній організації) Кримінального кодексу України.

Як повідомлялося, у зоні АТО затримали «казака», який залишив «ЛНР», не отримавши обіцяних грошей.