НОВИНИ

Суд переніс розгляд справи російських ГРУшників Алєксандрова та Єрофєєва

На засідання не з'явився адвокат Алєксандрова Грабовський, із ним немає зв'язку.

Голосіївський районний суд Києва переніс розгляд справи щодо спецназівців Головного розвідувального управління ЗС РФ Євгєнія Єрофєєва та Алєесандра Алєксандрова на 10.30 15 березня в зв'язку з неявкою адвоката Юрія Грабовського. Про це повідомили ЗМІ.

На засіданні суду в середу адвокат Єрофєєва Оксана Соколовська повідомила, що два дні не може зв'язати зі своїм колегою - адвокатом Алєксандрова Грабовським.

Після засідання Соколовська знову зазначила, що з Грабовським два дні немає зв'язку. При цьому вона підкреслила, що більше не буде давати ніяких коментарів. Вона лише вказала, відповідаючи на питання журналістів про те, чи були спроби зв'язатися з рідними адвоката, що його родичі зараз не перебувають в Україні.

У свою чергу військовий прокурор Олександр Климович зазначив, що після того, як Єрофєєва і Алєксандрова не доставили на попереднє засідання суду через повідомлення про загрозу їхньому життю, розглядалося питання про можливість проведення судового засідання в режимі відеоконференції, але російські військовослужбовці категорично відмовилися від такого формату. У зв'язку з цим 9 березня вони їх доставилиі в суд, для чого вжили всіх необхідних заходів безпеки.

Як повідомляється, при спробі додзвонитися до адвоката голосовий автовідповідач повідомляє, що "в даний час відсутній зв'язок з абонентом".

Цього разу російських військовослужбовців доставили в суд. Попередні два засідання переносили через те, що не доставляли підсудних.

Нагадаємо, військовослужбовці РФ Єрофєєв і Алєксандров були затримані 16 травня в зоні АТО в районі міста Щастя на Луганщині в результаті бойового зіткнення.

Адвокати заарештованих російських ГРУшників звернулися до суду з вимогою визнати їх військовополоненими.

Голосіївський райсуд Києва раніше ухвалив продовжити термін арешту Алєксандрова та Єрофєєва до 2 січня 2016 року.