НОВИНИ

Пенітенціарна служба призначила перевірку через сутичку патрульного Олійника в СІЗО

Олійника помістили в загальний ізолятор, де він побився з іншим заарештованим.

Державна пенітенціарна служба України призначила службову перевірку за фактом поміщення патрульного поліцейського Сергія Олійника в загальний блок СІЗО. Про це заявила начальник відділу по взаємодії з засобами масової інформації ДПТСУ Катерина Денисюк.

"У зв'язку з появою такої інформації керівництвом служби було прийняте рішення про проведення службової перевірки. В даний час співробітники центрального апарату нашого відомства працюють у цій установі, щоб з'ясувати всі обставини і знайти підтверджують факти сказаного самим Олійником, або спростувати. Проводиться службова перевірка, і в разі підтвердження якогось факту або побиття Олійника, або порушень співробітниками установи вимог законодавства на посадових осіб, які будуть прийняті кардинальні рішення і притягнуті до відповідальності. Адміністрація установи несе пряму відповідальність за всі процеси, що відбуваються в установі. У тому числі за розміщення ув'язнених", – сказала Денисюк.

За її словами, у зв'язку зі святковими днями, перевірка планується в найкоротші терміни, і результати будуть до кінця цього тижня.

Як написав нардеп Антон Геращенко, Сергія Олійника помістили в загальний ізолятор і в нього сталася сутичка з іншим заарештованим. На обличчі Олійника під час засідання були помітні сліди побоїв.

Як повідомлялося, у Києві в ніч на 7 лютого патрульна поліція під час переслідування автомобіля застрелила людину. За словами начальника управління поліції Києва Юрія Зозулі, водій не реагував на вимогу патрульних зупинити автомобіль і рухався із значними порушеннями ПДР (зі швидкістю майже 200 км/год.), саме тому патрульні після кількох попереджень були змушені відкрити вогонь.

Прокуратура Києва повідомила про підозру одному з інспекторів управління патрульної поліції в Києві - Сергієві Олійнику - в скоєнні злочинів, передбачених ч.3 ст.365 (перевищення службових повноважень, яке спричинило тяжкі наслідки), пунктом 5 ч.2 ст.115 (замах на умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб) і ч.1 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

18 лютого суд заарештував Олійника на два місяці без права внесення застави.

2 березня суд відпустив Олійника під домашній арешт.