НОВИНИ

Під Києвом затримали партію контрафактних цигарок на понад 4 млн грн, виготовлених у "ДНР"

Цигарки перевозив автомобіль марки "УРАЛ" з напівпричепом.

Правоохоронці затримали велику партію контрафактних цигарок на суму понад 4 млн грн, виготовлених у "ДНР". Про це повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури України.

"Новоутвореним Департаментом з розслідування та нагляду у кримінальних провадженнях у сферах державної служби та власності Генеральної прокуратури України, у тісній взаємодії з підрозділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області, управлінням внутрішньої безпеки Національної поліції України у м. Києві, за підтримки Головної військової прокуратури України, затримано велику партію контрафактних сигарет, виготовлених на території так званої "ДНР", - йдеться у повідомленні.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 204 КК України (незаконне зберігання і транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Зараз проводиться комплекс передбачених заходів з метою встановлення кола осіб, причетних до організації незаконного переміщення підакцизних товарів, і притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, раніше на Закарпатті викрили корупційну діяльність посадовців Мукачівського прикордонного загону. Зловмисники за гроші систематично сприяли незаконному переправленню через державний кордон товарів широкого вжитку, у тому числі і цигарок.