НОВИНИ

Силовики затримали кур’єрів з понад 11 кг кокаїну під час спільної операції в аеропортах «Бориспіль» та «Одеса»

За повідомленням Інтерполу, в той самий день у низці інщих аеропортів світу також вилучили близько 7 кг кокаїну.

Спільна операція прикордонників, Нацполіції та СБУ викрили організовану злочинну групу, учасники якої намагалися завезти до України аелику партію кокаїну. Про це повідомили у прес-центрі Держприкодонслужби.

«За процесуального керівництва прокуратури Одеської області, разом зі слідством та спецпідрозділами СБУ в аеропортах «Одеса» та «Бориспіль» затримано трьох наркокур’єрів, громадян України, які здійснювали доставку кокаїну загальною вагою майже 11,5 кілограмів. Вартість вилучено наркотику на «чорному ринку» сягає понад $2 млн», – повідомили у тексті.

Злочинці намагалися перемістити кокаїн через кордон у спеціальних капсулах, закамуфльованих під виглядом цукерок, алкоголю та інших товарів з магазинів безмитної торгівлі («Дьюті фрі»).

«Слід зазначити, що окремі з затриманих для переміщення наркотичних засобів використовували порожнини тіла», – наголосили у прес-службі.

«Крім цього, за інформацією, наданою прикордонним відомством та Національною поліцією через Робочий апарат Укрбюро Інтерполу, в аеропортах Бразилії, Туреччини, Вірменії затримано ще 3 кур’єрів. У них вилучено понад 7 кг кокаїну», – додали у тексті.

Повідомляється, що підозрюваними в організації каналів контрабанди є громадяни України, яких також затримали. Підозрюваним загрожують терміни ув’язнення до 12 років за ст.305 Кримінального кодексу.

 

Як повідомлялося, у червні 2015 року СБУ затримала найбільшу в історії партію героїну вартістю 1 млрд 400 млн грн у порту «Іллічівськ».