НОВИНИ

У "Свободі" заявили про поширення блокади російських фур ще на дві області

Йдеться про Житомирську та Львівську.

У ВО "Свобода" заявили, що у суботу, 28 лютого, поширили акцію з блокади російських фур на Житомирську та Сумську області. Про це йдеться у повідомленні прес-служби партії.

Водночас у Сумській області наразі є тільки інформація про встановлення "блок-посту" на трасі "Київ-Москва" у районі Батурина. При цьому повідомлень про затримання авто у цьому місці немає. На Житомирщині, під Овручем, нібито зупинили три авто з російськими номерами. Водночас у наданих фото не видно номери зображеного автомобіля.

Сумська область. Фото ВО "Свобода"

Житомирська область. Фото ВО "Свобода"

Таким чином, за інформацією "Свободи", окрім Сумщини та Житомирщини, їхня акція триває у Волинській, Житомирській, Львівській, Рівненській, Чернівецькій та Івано-Франківській областях. Повідомляється про зупинку низки російських фур у всіх цих регіонах.

Нагадаємо, політична партія ВО «Свобода» вирішила з 26 лютого почати блокування вантажівок з російською реєстрацією, які транзитом проходять через територію України. У Чернівецькій області станом на 8:00 суботи, 27 лютого, активісти ВО "Свобода" заблокували проїзд 14 вантажівок. Також у ВО «Свобода» заявили, що зупинили 30 російських вантажівок поблизу Стрия на Львівщині.

Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський заявив, що станом на 27 лютого не підтвердилося блокування жодного вантажного автомобіля, що йде транзитом з Росії.

Водночас директор департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку і автомобільних перевезень Міністерства інфраструктури України Роман Хміль заявив, що в разі продовження блокування проїзду російських вантажівок через територію України, на країну накладе санкції Світова організація торгівлі.

Зранку 28 лютого голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль заперечив наявнісь блокади російських фур на Закарпатті.