НОВИНИ

У Росії розповіли, коли планують запустити залізницю в обхід України

Хочуть здати дорогу в постійну експлуатацію в третьому кварталі 2017 року.

Двоколійна електрифікована залізниця Журавка-Міллерово протяжністю 122,5 км в обхід України буде повністю введена в експлуатацію в третьому кварталі 2017 року. Про це заявив заступник міністра оборони РФ Дмітрій Булґаков.

«Дорогу, яка будується в обхід України, планується здати в постійну експлуатацію в третьому кварталі 2017 року. Мова йде про всі 122,5 км залізниці», - сказав Булґаков.

За його словами, у міру готовності земляного полотна залізничні війська РФ приступлять до укладання рейко-шпальної решітки на всій дорозі.

Як відомо, прем’єр-міністр Росії Дмітрій Медведєв підписав розпорядження про будівництво ділянки залізниці Журавка – Міллерово в обхід території України.

У квітні 2015 року повідомлялось, що російські залізничні війська почали будівництво залізниці на ділянці Журавка (Воронезька область) − Міллерово (Ростовська область) протяжністю 18 кілометрів, яка дозволить пустити потяги в обхід України. У вересні розпочалося будівництво другої ділянки залізниці.

ВАТ «Російські залізниці» (РЖД) ще в березні 2014 року запропонувало побудувати залізничну лінію на півдні Росії, яка б не перетинала кілька разів кордон із Україною.