НОВИНИ

У Міноборони назвали провокацією вихід бойовиків із Широкиного

За словами Полторака, терористи можуть застосувати техніку "удар у спину".

Вихід незаконних збройних формувань із Широкиного поблизу Маріуполя є провокацією проти українських військових. Таку думку сьогодні, 27 лютого, в Харкові у коментарі журналістам висловив міністр оборони України Степан Полторак.

Міністр не відкидає, що цю ситуацію незаконні збройні формування можуть використати для того, щоб звинуватити Україну у зриві Мінських домовленостей.

"Тут питання трохи не пов’язане з військовою хитрістю бойовиків, я так думаю. Вони пішли, але вони там залишили все замінованим. Я думаю, що вони намагаються нас упіймати хоч на чомусь, вони намагаються нас провокувати. Вони хочуть, щоб ми зайшли в Широкине, і потім скоїти там терористичні акти, підірвати наші підрозділи, в тому числі, звинувативши після цього нас в тому, що ми порушуємо переговори, що ми перші ввійшли. Це тактика бойових дій терористів: "удар у спину", - сказав Полторак.

Він укотре наголосив, що українська армія виконуватиме Мінські угоди.

"Ми будемо виконувати Мінські домовленості. За Мінськими домовленостями, ми маємо припинити вогонь", - наголосив Полторак.

Нагадаємо, увечері 24 лютого в секторі М повідомили, що українські військові повністю відновили контроль над Широкиним. Проте бойовики, відступаючи, залишили багато мін і розтяжок, українські військові проводять розмінування території.