НОВИНИ

Суд відправив під домашній арешт підозрюваних у розтраті коштів чиновників Одеської міськради

Прокуратура області також подала клопотання про відсторонення підозрюваних від виконання обов'язків на час розслідування, проте суд наразі його не розглянув.

Суд відправив під домашній арешт підозрюваних у розтраті бюджетних коштів в.о. глави Суворовської райадміністрації Одеси Олександра Александрочкіна і його заступника.

Такий запобіжний захід чиновникам було обрано напередодні. Прокуратура області також подала клопотання про відсторонення підозрюваних від виконання обов'язків на час розслідування, проте суд наразі його не розглянув.

Нагадаємо, раніше поліція повідомила про оголошення підозри виконуючому обов'язки голови Суворовської районної адміністрації Одеської міської ради та його заступнику. Зловмисники шляхом підписання та видачі неправдивих актів приймання виконаних будівельних робіт незаконно заволоділи грошовими коштами в сумі понад 243 тисячі гривень.

24 лютого голова Одеської ОДА Михеїл Саакашвілі заявив, що прокуратура Одеської області затримала голову Суворовської районної адміністрації Одеси.

Однак 25 лютого з’ясувалося, що Александрочкін продовжує працювати на своїй посаді – чиновник був присутній на засіданні виконкому.