НОВИНИ

Суд посадив під домашній арешт комбата ОУН Коханівського

Коханівский себе винним не вважає. Каже, що все зробив правильно, тож подаватиме апеляцію.

Через організацію та участь у погромах двох відділень російських банків та офісу компанії "СКМ" у Києві керівника батальйону "ОУН" Миколу Коханівського посадили під домашній арешт.

Суд частково задовільнив клопотання прокуратури і присудив частковий домашній арешт - з 20-ї до 6-ї ранку на два місяці. Суд тривав п'ять годин. Прокуратура вимагала цілодобовий арешт. Коханівский себе винним не вважає. Каже, що все зробив правильно, тож подаватиме апеляцію.

"Рішення абсолютно несправедливе. Я не є людиною, яка буде ховатися, втікати з цієї країни. Я її захищаю і погромлюючи московські банки, офіс сепаратиста Рината Ахметова, я захищав свою країну, а не вчиняв якісь хуліганські дії. Тим більше, у мене є репутація, я не буду ухилятись від судових засідань і відвідувань слідчого. Тому що я не вважаю себе винним. Я вважаю винним у тому, що відбувається - державу Україну, але держава Україна вважає навпаки. Вважає припустимим воювати з Москвою і вести в цей же час бізнес з Москвою. Вважає припустимим надавати території окупованими і республіки так званими "ДНР" і "ЛНР", але в той же час головний сепаратист країни спокійно перебуває в Києві, веде бізнес, збагачується на крові українських патріотів", - заявив Коханівський.

Як повідомлялося, у День Героїв Небесної Сотні частина активістів, які зібралися у центрі столиці, скоїли напади на офіси низки компаній. За повідомленнями у ЗМІ, відповідальність за це взяла організація Миколи Коханівського. Поліція відкрила кримінальні провадження. Водночас голова ОУН спростував причетність організації до погромів у центрі Києва.

24 лютого слідчі Міністерства внутрішніх справ України викликали на допит Коханівського щодо подій 20 лютого у якості підозрюваного.

25 лютого Коханівському оголосили підозру у скоєнні хуліганських дій у київському офісі фірми Ріната Ахметова.