НОВИНИ

На Донеччині відремонтували ділянку водоканалу "Сіверський Донець-Донбас" – Жебрівський

Працівники КП «Вода Донбасу» почали поступово заповнювати трубопровід водою.

На аварійній ділянці водоканалу "Сіверський Донець–Донбас" завершилися зварювальні роботи. Про це повідомив голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

Ідеться про водоканал, який у резервному режимі забезпечує водою весь регіон.

«Хороші новини. Сьогодні ремонтники завершили зварювальні роботи на аварійній ділянці водоканалу «Сіверський Донець – Донбас». Канал, який в резервному режимі забезпечує водою весь регіон, зупинився ще 2014-го, фактично з початком військових дій. Численні осколкові пошкодження та прямі потрапляння снарядів. У кількох місцях довелося повністю міняти трубу діаметром 2,1 метра. Аварійна ділянка розташована в «сірій зоні» на відрізку Майорськ – Балка Шуми. Роботи неможливо було виконати без участі саперів рятувальної служби, фахівців СЦКК, військово-цивільного співробітництва», - написав Жебрівський у Facebook.

За його словами, працівники КП «Вода Донбасу» почали поступово заповнювати трубопровід водою. Запуск водоканалу планується з понеділка, 29 лютого.

Хороші новини. Сьогодні ремонтники завершили зварювальні роботи на аварійній ділянці водоканалу «Сіверський Донець – Дон...

Опубліковано Павлом Жебрівським 25 лютого 2016 р.

Як відомо, терористи неодноразово виводили з ладу цей об'єкт.