НОВИНИ

У Багдаді смертники вчинили теракт у мечеті, є десятки загиблих

Кількість поранених наближається до 50.

У столиці Іраку сьогодні, 25 лютого, відбулося два вибухи. Повідомляється, що у шиїтській мечеті загинули, щонайменше, 15 осіб.

Як пишуть ЗМІ, кількість поранених наближається до 50. Відомо, що терористичну атаку здійснили смертники, які підірвали дві бомби в мечеті в багдадському районі Ель-Шула.

Один із смертників підірвав себе всередині будівлі серед віруючих. Крім того, повідомляється, що 4 загиблих – правоохоронці.

Читайте також: Прем’єр Іраку пообіцяв завдати фатального удару по ІДІЛ

Нагадаємо, армія Іраку здобула перемогу над бойовиками Ісламської держави у грудні 2015 року, звільнивши місто Рамаді, що є адміністративним центром провінції, розташованій на захід від Багдада. Це був перший великий здобуток для тренованих Сполученими Штатами іракських сил, оскільки вони зазнали великих втрат під час наступу бойовиків ІД у 2014 році.

Наступ, розвинений 9 лютого, пришвидшує просування урядових сил до міста Фаллуджі, цитаделі Ісламської держави, що розташовується між Рамаді та Багдадом.
Радикальні сунітські бойовики Ісламської держави захопили третину іракської території в 2014 році, оголосивши створення халіфату в Іраку та Сирії, здійснюючи на захоплених територіях масові вбивства.