НОВИНИ

У Вінниці начальник поліції за допомогою детектора брехні хоче довести, що він не сепаратист

Правоохоронець стверджує, що кампанію з його дискредитації організували "активісти-провокатори, щодо яких порушено кримінальні провадження".

Заяву на проведення перевірки «на сепаратизм» скерує до Служби безпеки України та Генеральної прокуратури начальник головного управління Національної поліції у Вінницькій області Антон Шевцов. Про це він заявив на брифінгу.

«Щоб раз і назавжди зняти питання по звинуваченню мене і моєї родини у сепаратизмі, я відправлю звернення до СБУ та Генпрокуратури з проханням призначити перевірку. Прошу підключитись народних депутатів України. Готовий надати повне сприяння та пройти тести на поліграфі і відповісти на всі запитання», - запевнив Шевцов.

Читайте також: Патрульна поліція Вінниці склала присягу

За його словами, кампанію з дискредитації його як нового керманича вінницької поліції організували «активісти-провокатори, щодо яких порушено кримінальні провадження».

«Спроби дискредитації мене розпочались тоді, коли я розпочав переглядати низку кримінальних проваджень. Мене здивувало, з якою легкістю у моєму основному підрозділі видавались дозволи на володіння зброєю людям із надто сумнівною репутацією. Про факти причетності цих активістів до протиправних дій не раз писали місцеві ЗМІ», - акцентував керівник.

На переконання Шевцова, фото його та його родини, які демонструють у соцмережах та на сайтах з коментарями-звинуваченнями у сепаратизмі «є у кожній українській родині». «Світлина, де мої діти з прапорами з символікою, зроблена під час параду у Севастополі у 2013 році. Подібні фото є у альбомах багатьох наших громадян», - зауважив Шевцов.

Читайте також: У Вінниці судитимуть екс-командира військової частини, що перейшов на бік РФ

Він також запевнив, що вже найближчим часом його дружина і сини проживатимуть із ним у Вінниці.

Натомість на своїй сторінці у соцмережі Facebook вінницька активістка Автомайдану Таїса Гайда звинувачує кримчанина Антона Шевцова і наводить фото-докази. У неділю, 21 лютого, вона розмістила пост, що «керівник обласної поліції у Вінниці виявився "сєпаром і прихильником руцкого міра". Гайда аргументувала, посилаючись на сторінку Шевцова в соцмережі «Мой мир», де український правоохоронець підписаний на проросійські спільноти. Ще одним «доказом сепаратизму» активістка вважає сторінку соцмережі «Одноклассники» дружини поліціянта – Олени Шевцової, де вона відкрито підтримує «рускій мір». Наразі ця сторінка видалена.

Нагадаємо, 40-річний Антон Шевцов був призначений на посаду начальника ГУ Національної поліції у Вінницькій області 28 січня 2016 року. Колективу його представили 5 лютого. Останнім місцем роботи до призначення на Вінниччину в офіційній біографії Шевцова зазначається Чернігівський міськвідділ поліції. До того – служба в складі батальйону міліції особливого призначення "Луганськ-1" та служба на оперативних та керівних посадах в УБОЗ м. Севастополя та ГУБОЗ України.