НОВИНИ

Укрзалізниця пояснила, чому подорожчають квитки на потяги з Києва до Одеси та Львова

Подорожчання викликане тим, що поїзди переводять в категорію "нічний експрес".

Вартість проїзного квитка в поїзді №105 сполученням Київ-Одеса і поїзді №91 сполученням Київ-Львів значно зросте в кінці березня 2015 року. Про це повідомили в прес-службі "Укрзалізниці".

Повідомляється, що подорожчання викликане тим, що поїзди переводять в категорію "нічний експрес".

"Таким чином, пасажири, які будуть подорожувати в цих поїздах з 27 березня, отримають покращений сервіс: в вагонах оновлений знімний м'який інвентар та постільна білизна. Обслуговувати мандрівників будуть висококваліфіковані поїзні бригади, які пройшли відповідний інструктаж для роботи в нічних експресах. У складі експресів курсуватимуть купейні та СВ вагони, які експлуатуються не більше ніж 10 років", - пояснили в "Укрзалізниці".

Читайте також: Поїзд "Інтерсіті" сполученням "Київ-Львів" відмовив на Рівненщині через сильний мороз

"Укрзалізниця" відзначає, що в зв'язку зі зміною категорії поїздів дещо зміниться їхній розклад руху, а також вартість проїзду. Зокрема, вартість проїзду в купейному вагоні поїзда №91/92 Київ-Львів збільшиться на 153 грн, в поїзді №105/106 Одеса-Київ - на 174 грн.

Так, наприклад, згідно з даними системи бронювання і покупки квитків "Укрзалізниці", якщо придбати квиток в купе, на середу, 24 лютого, він коштує 249 грн, на середу 2 березня - 262 грн, а вже на середу 30 березня - 429 грн.

Крім того, вартість квитка в поїзді №91 Київ-Львів на середу 24 лютого складала 233 грн, а вже на 30 березня - 392 грн.

Як повідомлялося, з нового року в Україні здорожчали квитки на поїзди "Інтерсіті".