НОВИНИ

"Інтер" відхрестився від своєї шеф-редакторки, яка вилаялася під час сюжету про Небесну сотню

На телеканалі заявили, що Столярова ніколи в них не працювала.

Телеканал «Інтер» заявляє, що випусковий редактор програми «Подробиці тижня» Марія Столярова ніколи не працювала на телеканалі. Про це йдеться в заяві на сайті каналу.

«Заявляємо, що випусковий редактор програми «Подробиці тижня» Марія Столярова є співробітником компанії «НІС» і ніколи не працювала на телеканалі «Інтер». І телеканал не може нести відповідальність за дії осіб, які не є його працівниками», – йдеться в заяві. 

Телеканал наголошує, що не має ніякого стосунку до виробництва програми «Подробиці тижня», що виходить в ефірі телеканалу «Інтер», програма виробляється компанією «Національні інформаційні системи».

У заяві зазначається, що угода між телеканалом «Інтер» і компанією «Національні інформаційні системи» передбачає, що телеканал «Інтер» не має стосунку до виробництва і не відповідає за зміст зокрема програм «Новини», «Подробиці», «Подробиці тижня», згідно з угодою, «НІС» самостійний і в здійсненні кадрової політики.

Водночас телеканал «Інтер» заявив, що вважає категорично неприпустимим те, що в ефірі прозвучала нецензурна лексика і покладає повну відповідальність за те, що сталося на компанію «Національні інформаційні системи», оскільки технологія прямого ефіру не дає каналу оперативної технічної можливості усувати помилки виробників програм.

Нагадаємо, в інтернеті поширили сюжет «Інтера» про вшанування пам'яті Небесної сотні, під час якого з'являється звуковий супровід редактора каналу та громадянки РФ Марії Столярової з нецензурним висловлюванням.

Пізніше радник глави МВС України Зорян Шкіряк опублікував на своїй сторінці в Facebook фото, де Столярова зображена в компанії представників незаконних збройних формувань "ДНР", яких називає "ввічливим батальйоном" і "улюбленими хлопцями".

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення винесла на засідання в четвер, 25 лютого, питання про призначення позапланової перевірки телеканалу «Інтер», де також розглянуть питання щодо сюжету про Небесну сотню. 

Крім того, у Службі безпеки України мають намір проаналізувати висловлювання та інформацію в соціальних мережах шеф-редактора телеканалу "Інтер" Марії Столярової.