НОВИНИ

У Краматорську перейменували парк імені Лєніна

Відповідне розпорядження видав міський голова Андрій Панков.

У Краматорську парк імені Леніна перейменували в Сад Бернацького. Відповідне розпорядження видав міський голова Андрій Панков.

Депутатам Краматорської міської ради починаючи з літа 2015 року ніяк не вдавалося прийняти рішення про перейменування. Жодна з запропонованих назв (Європейський, Машинобудівників, Авангард, Старе місто) не набирала необхідної кількості голосів.

Тим часом, терміни проведення декомунізації на місцевому рівні відповідно до закону вже спливли. Тож парк імені Леніна перейменував міський голова Андрій Панков своїм розпорядженням. Тепер він називається «Сад Бернацького».

Бернацький був останнім директором-розпорядником заводу Краматорського металургійного товариства (а до 1916 року - головним інженером заводу).

Нагадаємо, раніше в Краматорську перейменували 72 вулиці.

Крім того, були перейменовані 19 об'єктів інфраструктури, а також будинок культури імені Лєніна і центральна публічна бібліотека імені Горького.

Пам'ятник Лєніну з центральної площі прибрали 17 квітня 2015 року. Другий пам'ятник, розташований в Старому місті, прибрали в ніч на 22 квітня.