НОВИНИ

Екс-беркутівець Садовник, який втік з-під арешту, ховається в Сімферополі – ГПУ

Інші представники спецроти київського екс-беркута, які оголошені в розшук, перебувають або на території РФ, або на території окупованого Криму.

За оперативними даними, командир роти «Беркут» Дмитро Садовник зараз перебуває в Сімферополі. Про це в прямому ефірі телеканалу ICTV сказав начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.

«Тут не можна оперувати офіційними даними, так як РФ не дає ніяких даних на наші запити. Але оперативні (дані – Ред.) свідчать про те, що він (Садовник – Ред.) перебуває в Сімферополі», – зазначив Горбатюк.

Він також зазначив, що за існуючими даними, інші представники спецроти київського екс-«беркута», які оголошені в розшук, перебувають або на території РФ, або на території окупованого Криму.

Нагадаємо, в жовтні 2014 року екс-командир роти «Беркут» Садовник, який перебував під домашнім арештом, втік. У той же час Сергій Зінченко і Павло Аброськін зараз перебувають під вартою.

Зазначимо, у грудні 2015 року ГПУ заявила про наявність доказів керівної ролі "беркутівця" Садовника під час убивств на Майдані.

Нагадаємо, Рада Європи дійшла висновку, що більшість розстрілів 20 лютого 2014 року здійснив "Беркут" групи Садовника.