НОВИНИ

«Радикали» знайшли нове місце для свого штабу замість готелю «Козацький»

Представники "РПС" вже збирають речі і змінюють свою локацію.

У Києві представники так званих «Революційних правих сил» покидають приміщення зайнятого ними готелю «Козацький» і передислоковуються в місце базування бійців «Азову». Про це інформують ЗМІ.

«Упродовж дня вони вели переговори за нове приміщення. Як вони кажуть, їх особисто запрошували до себе бійці «Азову». Із останніх новин – вони вже збирали речі і зараз змінюють свою локацію. Їхнім новим штабом буде місце базування бійців «Азову», це у кількох метрах від «Козацького», – повідомляє кореспондент.

Як повідомлялося, 20 лютого, у день вшанування пам'яті Небесної Сотні активісти у центрі столиці на Майдані Незалежності вийшли на проїжджу частину та перекрили рух транспорту вулицею Хрещатик. На Майдані люди у камуфляжі, які назвалися "Революційними правими силами", захопили готель Козацький і влаштували там «штаб». Крім того, люди в камуфляжі розгромили офіси компанії СКМ Ріната Ахметова, Альфа-банку та Сбєрбанку Росії, внаслідок чого поліція відкрила чотири кримінальні провадження. За повідомленнями у ЗМІ, відповідальність за це взяв батальйон ОУН Миколи Коханівського. Голова ОУН Богдан Червак заявив, що організація не має відношення до цих погромів.

У МВС запевнили, що правоохоронці не будуть застосовувати силу до осіб, які зайняли готель "Козацький" у центрі Києва і почали акцію протесту на Майдані Незалежності. За повідомленням СБУ, представники «РПС» намагаються влаштувати провокацію для створення ефекту в ЗМІ і не мають ніякої підтримки населення. Згодом "Правий сектор" відхрестився від "радикалів", які розпочали акції в центрі Києва. Згодом «радикали» покинули приміщення готелю «Козацький».