НОВИНИ

На Майдані Незалежності завершилося віче

Зараз біля стели залишається менше 200 людей.

Увечері 21 лютого на Майдані Незалежності завершилося віче, на якому мітингувальники висунули свої вимоги до влади. Про це інформують ЗМІ.

«Серед вимог: відставка уряду, дострокові парламентські вибори, заборона чинним урядовцям виїжджати за кордон та запровадження воєнного стану в Донецькій, Луганській областях та Криму, введення санкцій проти російських компаній, та непідвищення комунальних тарифів», – йдеться у повідомленні.

Зараз біля стели на Майдані Незалежності залишається менше 200 людей.

«За останню годину розгорнули кілька нових наметів, загалом їх не більше десятка.Є кілька не розгорнутих», – сказано в тексті.

Як повідомлялося, 20 лютого, у день вшанування пам'яті Небесної Сотні активісти у центрі столиці на Майдані Незалежності вийшли на проїжджу частину та перекрили рух транспорту вулицею Хрещатик. На Майдані люди у камуфляжі, які назвалися "Революційними правими силами", захопили готель Козацький і влаштували там «штаб». Крім того, люди в камуфляжі розгромили офіси компанії СКМ Ріната Ахметова, Альфа-банку та Сбєрбанку Росії, внаслідок чого поліція відкрила чотири кримінальні провадження. За повідомленнями у ЗМІ, відповідальність за це взяв батальйон ОУН Миколи Коханівського. Голова ОУН Богдан Червак заявив, що організація не має відношення до цих погромів.

У МВС запевнили, що правоохоронці не будуть застосовувати силу до осіб, які зайняли готель "Козацький" у центрі Києва і почали акцію протесту на Майдані Незалежності. За повідомленням СБУ, представники «РПС» намагаються влаштувати провокацію для створення ефекту в ЗМІ і не мають ніякої підтримки населення. Згодом "Правий сектор" відхрестився від "радикалів", які розпочали акції в центрі Києва. Згодом «радикали» покинули приміщення готелю «Козацький».