Увечері 21 лютого на Майдані Незалежності завершилося віче, на якому мітингувальники висунули свої вимоги до влади. Про це інформують ЗМІ.

«Серед вимог: відставка уряду, дострокові парламентські вибори, заборона чинним урядовцям виїжджати за кордон та запровадження воєнного стану в Донецькій, Луганській областях та Криму, введення санкцій проти російських компаній, та непідвищення комунальних тарифів», – йдеться у повідомленні.

Зараз біля стели на Майдані Незалежності залишається менше 200 людей.

«За останню годину розгорнули кілька нових наметів, загалом їх не більше десятка.Є кілька не розгорнутих», – сказано в тексті.

Як повідомлялося, 20 лютого, у день вшанування пам'яті Небесної Сотні активісти у центрі столиці на Майдані Незалежності вийшли на проїжджу частину та перекрили рух транспорту вулицею Хрещатик. На Майдані люди у камуфляжі, які назвалися "Революційними правими силами", захопили готель Козацький і влаштували там «штаб». Крім того, люди в камуфляжі розгромили офіси компанії СКМ Ріната Ахметова, Альфа-банку та Сбєрбанку Росії, внаслідок чого поліція відкрила чотири кримінальні провадження. За повідомленнями у ЗМІ, відповідальність за це взяв батальйон ОУН Миколи Коханівського. Голова ОУН Богдан Червак заявив, що організація не має відношення до цих погромів.

У МВС запевнили, що правоохоронці не будуть застосовувати силу до осіб, які зайняли готель "Козацький" у центрі Києва і почали акцію протесту на Майдані Незалежності. За повідомленням СБУ, представники «РПС» намагаються влаштувати провокацію для створення ефекту в ЗМІ і не мають ніякої підтримки населення. Згодом "Правий сектор" відхрестився від "радикалів", які розпочали акції в центрі Києва. Згодом «радикали» покинули приміщення готелю «Козацький».