НОВИНИ

РФ попросила Україну зняти обмеження на в'їзд російських вантажівок

Раніше сторони домовилися про взаємне повернення заблокованих фур.

Росія звернулася до Києва з проханням зняти обмеження на нові в'їзди російських вантажівок на територію України. Про це повідомив журналістам заступник міністра транспорту РФ Ніколай Асаул в п'ятницю.

"Зберігається обмеження, запроваджене Україною в односторонньому порядку, на в'їзд з Росії на територію України російських вантажівок. Відповідно ми змушені поки зберігати таке ж обмеження на в'їзд українського транспорту на територію РФ", - сказав заступник міністра.

У Мінтрансі розраховують, що найближчим часом Київ зніме обмеження. "Принаймні, ми звернулися до української сторони з таким проханням. Розраховуємо, що таке рішення може бути прийняте", - додав Асаул.

У четвер Мінтранс РФ повідомив, що Росія і Україна повністю виконали свої домовленості щодо повернення українських і російських вантажівок на території країн їх реєстрації.

Як повідомлялося, блокада російських фур в Україні почалася 11 лютого. 14 лютого РФ офіційно заявила про аналогічну про блокаду українських вантажівок. 15 лютого уряд України офіційно призупинив рух російських вантажівок територією країни.

16 лютого Росія повністю припинила транзит українських вантажівок.

Цього ж дня Україна домовилася з Росією про взаємне повернення заблокованих вантажівок.