НОВИНИ

У БПП уже обговорили, ким замінити Шокіна

Йдеться про висунення Луценка на посаду генпрокурора, проте він сам ще не коментував цю інформацію.

У фракції "Блок Петра Порошенка" обговорюють можливість призначення лідера фракції Юрія Луценка на посаду генерального прокурора України. Про це повідомив нардеп від БПП Мустафа Найєм.

"По-перше, потрібно очікувати (у Верховній Раді України - Ред.) офіційне подання про зняття генерального прокурора. Поки що такого подання не було. Цього ми чекаємо від президента. Друге, що стосується Юрія Віталійовича Луценка, така інформація є, ми такі чутки знаємо, вона обговорюється і всередині фракції, і в парламенті. Сам Юрій Віталійович поки не підтвердив цю інформацію і не спростовував, в тому числі він не коментував її всередині (фракції - Ред.). Але я думаю, що, якщо йому запропонує президент, ВР повинна розглянути цю кандидатуру", - заявив Найєм.

Разом з тим він зазначив, що у Луценка немає досвіду роботи в прокуратурі, а тільки в правоохоронних органах. У той же час нардеп сумнівається, що Верховну Раду на посаду генпрокурора буде внесена кандидатура людини, яка не має досвіду прокурорської роботи.

"Якщо це буде зроблено - це буде дуже ризиковано з огляду на те, що фактично немає голосів в парламенті", - сказав Найєм.

Нагадаємо, 16 лютого президент України Петро Порошенко повідомив, що він закликав Віткора Шокіна написати заяву про відставку з посади генерального прокурора України. 

19 лютого заява Віктора Шокіна про звільнення з посади генерального прокурора надійшла до Адміністрації президента.