НОВИНИ

Сирійські курди заперечили свою причетність до теракту в Анкарі

Курдські бойовики також звинуватили турецького прем'єра у брехні.

Представники курдів у Сирії заперечили свій зв'язок із вибухом в турецькій столиці 17 лютого. Про це повідомляє ABC News у четвер, 18 лютого.

Куди також назвали звинувачення прем'єр-міністра Туреччини Ахмета Давутоглу «брехнею», спрямованою на прокладення шляху для турецького наступу на курдські райони Сирії.

Курдські бойовики стверджують, що їх головна роль полягає у захисті курдів «від варварських банд» в Сирії, маючи на увазі Ісламську державу та місцеву філію Аль-Каїди.

Турецький прем'єр-міністр Ахмет Давутоглу заявив 17 лютого, що його країна помститься курдським бойовикам, на яких Туреччина поклала відповідальність за вибухи в Анкарі внаслідок яких загинули 28 осіб, а також десятки дістали поранення.

Нагадаємо, 17 лютого у столиці Туреччини прогримів потужний вибух. Спершу повідомлялося про 18 загиблих та 45 поранених унаслідок вибуху. Пізніше стало відомо, що кількість загиблих збільшилася до 28, а число поранених за офіційними даними зросло до 61 людини. Віце-прем'єр Туреччини Бекір Боздаг назвав інцидент «актом тероризму».

У свою чергу, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що його країна «ніколи не буде вагатися в справі захисту» від тероризму. 18 лютого глава турецької держави звинуватив курдських бойовиків та режим Асада у підготовці та реалізації теракту в Анкарі.