НОВИНИ

Камерун здійснив успішну антитерористичну операцію проти бойовиків Боко Харам

Силовики знищили 162 терористів, звільнили місто та близько 100 заручників, а також ліквідували кілька заводів та тренувальних баз екстремістів.

Уряд Камеруну заявив про успішне завершення операції проти угрупування Боко Харам. Силовики звільнили місто Гоші, що у північно-східній Нігерії, знищивши 162 бойовики. Про це повідомляє ABC News у вівторок, 16 лютого.

Міністр зв'язку Камеруну Ісса Тчірома Бакарі зазначив, що спецназ Камеруну також звільнив близько 100 осіб, яких утримували екстремісти, в тому числі камерунця та нігерійців. За словами міністра, двоє камерунських силовиків загинули під час виконання завдання.

Бакарі також проінформував, що внаслідок операції, яка тривала з 11 по 14 лютого, було знищено кілька заводів з виготовлення вибухівки, а також два навчальні центри Боко Хаарам. Солдати захопили транспортні засоби, зброю і боєприпаси.

Amnesty International повідомляє, що розташоване у Нігерії терористичне угрупування Боко Харам знищило більше 20 000 чоловік протягом шестирічної підривної діяльності.

Нагадаємо, протягом останнього часу терористи Боко Харам значно активізували свою діяльність у Нігерії та Камеруні. Так, 13 січня терорист-смертник підірвав себе у мечеті в Камеруні. Вибух забрав життя 12 осіб. 28 січня екстремісти здійснили напад на камерунську школу. 28 січня бойовики Боко Харам організували серію вибухів у Нігерії, які забрали життя 15 осіб. 14 лютого терористи атакували мирні села, знищивши близько 30 осіб. Серед жертв, щонайменше 20 осіб були вбиті у мечеті під час служби.