НОВИНИ

У ГПУ прокоментували заяву Каська про відставку

У відомстві назвали заяву заступника Шокіна піар-акцією.

У Генеральній прокуратурі заяву Віталія Каська про відставку з посади заступника генпрокурора назвали піар-акцією. Таку позицію органу висловив помічник генпрокурора Владислав Куценко.

"Кожна людина повинна прийняти те чи інше рішення, в тому числі, перебування на службі або про відставку. Що стосується заяви саме Віталія Каська, то ми вважаємо, що це справжня піар-акція. Оцінку його роботі, якщо він подасть рапорт, як він заявив, що зараз принесе в кабінет генпрокурора, то оцінку його роботі дасть суспільство згодом, коли ми проаналізуємо, що вдалося пану Каську, а що не вдалося на посаді заступника генпрокурора України. Він зробив низку гучних заяв, на жаль піар-характеру", - заявив Куценко.

"У нього в руках були всі механізми для того, щоб не просто робити заяви, а насправді продемонструвати всьому суспільству роботу щодо міжнародного питання, щодо санкцій, боротьби з корупцією: відділ під тобою, і третє - у справі "діамантових прокурорів". Тому, як кажуть, поганому танцюристу і ноги заважають", - заявив Куценко.

Зазначимо, заступник генпрокурора Віталій Касько сьогодні заявив про свою відставку і пояснив її неможливістю зробити що-небудь в ГПУ, яке очолює Віктор Шокін. Касько заявив про корупцію і про формальність характеру реформ.

Нагадаємо, заступник генерального прокурора Віталій Касько заявив про відставку. Причиною свого звільнення Касько назвав те, що Шокін забрав інструменти для розслідувань і реформування прокуратури. За його словами, в органах прокуратури панують корупція і кругова порука, а намагання щось змінити переслідуються.