Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
11 лютого, 2016 12:48   ▪   Версія для друку

Віталій Рибак: У Німеччині Україну сприймають швидше як одну з ланок у маршруті Берлін — Москва

За словами журналіста, Україні зараз потрібно розвивати власні зв’язки з ФРН.

Україна має кардинально змінити принцип партнерства з Німеччиною. Нині вона сприймається швидше як одна з ланок у маршруті Берлін — Москва, натомість потрібно побудувати паралельний шлях, який вестиме до Києва. Про це у черговому номері «Тижня» пише журналіст Віталій Рибак.

«Зв’язок між Берліном та Москвою не стільки політичний, скільки економічний та суспільний: їх об’єднує багато бізнесу, проектів розвитку й культурного обміну. Такої взаємозалежності позбутися непросто. Саме тому не варто називати візити прем’єр-міністра Баварії Горста Зеегофера до Путіна «тотальною зрадою», адже ми зробили не так багато, щоб дати йому альтернативу», — йдеться в матеріалі.

Рибак вважає, що Україні, власне, й не потрібно рвати ці зв’язки — натомість слід розвивати власні. Однак дуже проблемним є її бренд.

«Для німців це війна на Донбасі, брати Клички та горілка «Медова з перцем». А ще з Давоса-2011 усі пам’ятають, що Україну можна «увікнути», а навесні на вулицях роздягаються жінки. Якось замало для партнера. Після Євромайдану, звісно, ситуація покращилась, наша держава доволі часто фігурує в німецьких медіа, проте зовсім не завжди в хорошому світлі: який позитивний меседж несуть щораз нові корупційні скандали?», — пише він.

Рибак зазначає, що для того, щоб змінити принцип партнерства з Німеччиною, насамперед потрібно їздити не тільки в Берлін, як це роблять президент та міністри, а й співпрацювати з німецькими землями та їхніми урядами, які є не менш важливим за федеральний. Також варто не забувати і про діалог між муніципалітетами,  з якими маємо 27 офіційних партнерств із німецькими містами по всій країні.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено