НОВИНИ

Поліцейських, які під час переслідування автівки застрелили людину, відсторонили від служби

Наразі триває слідство.

Поліцейських, які переслідували авто у Києві, відсторонили від служби на час перевірки. Про це повідомив начальник Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Євген Жуков, інформує сайт НПУ.

Жуков зазначив, що наразі триває слідство. Працівники, які брали участь у переслідуванні автомобіля-порушника в Києві в ніч на 7 лютого, зараз відсторонені від виконання службових обов’язків до закінчення провадження.

Дивіться також: Опублікувано фрагмент поліцейської погоні у центрі Києва, яка завершилася смертю пасажира BMW

"Але патрульна поліція продовжує виконувати свої службові обов’язки та нести службу на вулицях і працювати в рамках Закону", – наголосив керівник підрозділу Нацполіції.

Він також висловив співчуття рідним та близьким загиблого хлопця від себе особисто та від імені своїх колег.

Також заяву щодо інциденту зробила голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе.

Як повідомлялося, у Києві в ніч на 7 лютого патрульна поліція під час переслідування автомобіля застрелила людину. За словами начальника управління поліції Києва Юрія Зозулі, водій не реагував на вимогу патрульних зупинити автомобіль і рухався із значними порушеннями ПДР (зі швидкістю майже 200 км/год.), саме тому патрульні – після кількох попереджень – були змушені відкрити вогонь.

Прокуратура Києва розпочала кримінальне провадження за ч. 3 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень), у рамках якого перевірить правомірність дій співробітників Департаменту патрульної поліції.