НОВИНИ

У РНБО зробили заяву щодо можливого закриття пункту пропуску "Мар'їнка"

Тим часом, КПП у Зайцевому відкриють лише після припинення обстрілів цього району.

Слідом за закриттям через обстріли бойовиками контрольно-пропускного пункту в районі Зайцевого може бути тимчасово закритий і КПВВ "Мар'їнка". Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов, інформує прес-служба відомства.

Згідно з повідомленням, Турчинов побував на оборонних позиціях наших військ в районі Зайцевого, Майорського, а також у районі Донецького аеропорту, Опитного та шахти «Бутівка». За його словами, не було жодного дня, коли російські окупаційні війська та терористичні угруповання, порушуючи Мінські угоди, не обстрілювали б наші позиції.

Під час перебування на контрольно-пропускному пункті в районі Зайцевого, робота якого була тимчасова призупинена через постійні обстріли і небезпеку для життя громадян, Турчинов звернув увагу прикордонників і представників СБУ «на необхідність посилити якість перевірок після відновлення роботи КПП для недопущення проникнення на територію України представників диверсійних та терористичних груп».

«КПП у Зайцевому буде відкрито лише після припинення обстрілів цього району», - зазначив він, додавши, що у зв'язку із значним збільшенням кількості обстрілів може бути закритим і контрольно-пропускний пункт у районі населеного пункту Мар'їнка.

Разом з тим, Секретар РНБО України підкреслив, що закриття контрольно-пропускних пунктів - «не метод покарання, а форма захисту життя наших громадян, які ними користуються».

Нагадаємо, вранці 10 лютого в Мар'їнському районі підірвався на міні мікроавтобус під час спроби об’їхати чергу машин на КПП «Новомихайлівка» та, проігнорувавши попередження про мінні поля. Унаслідок вибуху загинули четверо людей.