НОВИНИ

На Миколаївщині матрос за ухилення від служби півроку відбуватиме арешт на гауптвахті

Відповідне рішення виніс суд.

У Миколаївській області за ухилення від проходження військової служби матроса засудили до 6 місяців арешту. Про це повідомили в прес-службі військової прокуратури Південного регіону.

«Миколаївським районним судом Миколаївської області за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 407 КК України, засуджено матроса К. Установлено, що уродженець Одеси, призваний за мобілізацією, з метою тимчасового ухилення від виконання обов’язків військової служби, в умовах особливого періоду, крім воєнного стану, самовільно залишив табірний збір військової частини та продовжував незаконно перебувати поза його межами терміном понад 4 місяці», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: На Київщині впіймали дезертира, в якого вилучили арсенал зброї

Інші матроси з військової частини проводили бойове злагодження, готуючись до виконання завдань в зоні проведення антитерористичної операції, тоді як зловмисник проводив час за місцем постійного проживання в Одеській області.

«Ураховуючи тяжкість вчиненого кримінального правопорушення, суд призначив військовослужбовцю 6 місяців арешту з відбуванням покарання на гауптвахті. Державне обвинувачення в суді підтримувала військова прокуратура Миколаївського гарнізону Південного регіону України», - підсумували у військовій прокуратурі.

Нагадаємо, в Черкаській області завершено досудове розслідування щодо жителя Золотоніського району, який півроку перебував у розшуку за дезертирство. Зловмисникові повідомили про підозру.

Раніше головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив, що з початку АТО порушено 16 тисяч справ про дезертирство.