НОВИНИ

На Дніпропетровщині викрили комерсантів, які розтратили з держбюджету майже 1,5 млн грн

Під час обшуків правоохоронці вилучили документацію, печатки, фіктивні договори та інші матеріали протиправної діяльності бізнесменів.

Співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією викрили схему розтрати понад 1,4 мільйона гривень бюджетних коштів, виділених на будівництво системи водопостачання в одному з районів Дніпропетровщини. Про це інформує прес-центр СБУ.

«Комерційна структура у минулому році виграла тендер на виконання будівельних робіт. Бізнесмени отримали з бюджету області майже 4,7 мільйона гривень. При перевірці звітної документації співробітники спецслужби встановили, що матеріали на суму понад мільйон чотириста тисяч гривень придбані «на папері» у фірм, які не здійснюють господарської діяльності», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час обшуків правоохоронці вилучили документацію, печатки, фіктивні договори та інші матеріали протиправної діяльності комерсантів.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 366 Кримінального кодексу України. Тривають оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб причетних до розтрати державних коштів.

Нагадаємо, на Луганщині посадовці розікрали бюджетні кошти, виділені на ремонт доріг.