НОВИНИ

Муженко завтра поїде перевіряти побутові умови на полігоні "Широкий Лан"

Наразі на територію полігону привезли гарячу їжу, намети, генератор. Також бійцям пообіцяли лазню.

Начальник Генерального штабу ЗСУ Володимир Муженко 10 лютого відправиться на полігон "Широкий Лан" у Миколаївській області, де перевірить умови перебування військовослужбовців. Про це заявив офіцер прес-служби Генштабу Антон Миронович.

За його словами, проблеми з побутом виникають під час переміщення великих підрозділів, і потрібен час для їх вирішення.

"Нормальні побутові умови кожного військовослужбовця - це один серед пріоритетів. Але тут же я хочу наголосити на тому, що це відбувалося в рамках переміщення підрозділу, в рамках передислокації великих підрозділів, і те, що заявляли солдати, що вони жили в зоні проведення АТО краще, це безперечно, пройшов певний час, і вони собі їх створили. І не перший раз в момент переміщення великих підрозділів виникають проблеми... потрібен час, якщо виникають проблеми, їх треба вирішувати в робочому порядку", - сказав представник Генштабу.

Нагадаємо, широкого розголосу невдоволення бійців отримало після того, як вони вирушили маршем на Миколаїв, щоб донести свою позицію і претензії до чиновників та військового керівництва, яке звітує про відсутність проблем і повне забезпечення.

Наразі на територію полігону привезли гарячу їжу, намети, генератор. Також бійцям пообіцяли лазню.

Також нагадаємо, що військова прокуратура Миколаївського гарнізону відкрила кримінальну справу проти відповідальних за жахливі умови проживання військовослужбовців на полігоні "Широкий Лан". Чиновникам загрожує від п'яти до дев'яти років позбавлення волі.