НОВИНИ

У Генштабі пояснили, чому бойовики збільшили кількість обстрілів на Донбасі

Українські бійці готуються до різних варіантів дій на сході.

Посилення обстрілів з боку підтримуваних Росією бойовиків на Донбасі – спосіб тиску на українську сторону перед переговорами у Мінську. Про це заявив речник Генерального штабу Збройних сил Владислав Селезньов.

«Зрозуміло, що в такий спосіб бойовики намагаються виявити лінію нашої оборони, з’ясувати вогневі точки і місце розташування наших підрозділів. Крім того, це спосіб чинити тиск на українську делегацію – завтра має відбутися черговий етап переговорів у Мінську стосовно врегулювання ситуації на сході України», – зазначив речник Генштабу.

Дивіться також: Бойовики атакували села поблизу Маріуполя – карта АТО

«Щодо потужних бойових дій і розвитку конфлікту в повномасштабну агресію з боку Росії – звичайно, ми розглядаємо різні варіанти, але однозначно вести мову, що це передумова масштабного збройного конфлікту, про це я офіційно заявляти не можу. Але ми готуємося до різних варіантів дій на сході», - додав Селезньов.

Нагадаємо, напередодні в МЗС Білорусі заявили, що у Мінську цього тижня відбудуться засідання трьох робочих підгруп Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі. Засідання самої Тристоронньої контактної групи цього тижня в Мінську не заплановане.

Нагадаємо, бойовики значно посилили свої підрозділи в районі Донецька.