НОВИНИ

Абромавичус назвав ім'я людини, яку хотіли зробити його заступником

Посадовець розповів про наполегливі прохання внести на розгляд "схвалену нагорі" кандидатуру.

Стало відомо, хто хотів влаштуватися зі "згоди" Адміністрації президента заступником міністра економічного розвитку та торгівлі. Про це заявив міністр економрозвитку Айварас Абромавичус.

"Приходив пан Пасішник. Тобто його охорона принесла в приймальню документи (на прийом на роботу – ред.). Хоча я йому сказав, що я не збираюся ніяких кадрових призначень робити до того, як буде зрозуміло, у якому складі далі рухається Кабінет міністрів. Але він дав мені зрозуміти СМСками (скрін-шоти збережені), що його кандидатура десь схвалена нагорі. Я запитав, хто конкретно взяв його у свою команду, то він назвав Ігоря Кононенка. І після цього мені подзвонили (з Адміністрації президента – ред.) і сказали, що обов'язково в середу потрібно вносити цю кандидатуру (на призначення – ред.). У підсумку я попросив звільнити мене з цієї посади", – сказав Абромавичус.

Нагадаємо, 3 лютого міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про рішення подати у відставку через відсутність підтримки та активну протидію реформам, ініційованим його командою. Міністр звинуватив народного депутата з фракції «Блок Петра Порошенка» Ігоря Кононенка в блокуванні роботи МЕРТ. Разом з Абромавичусом у відставку подали більшість його заступників.

4 лютого про відкликання заяв про відставку повідомили міністр інформаційної політики Юрій Стець, міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі, міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко та міністр інфраструктури Андрій Пивоварський. Тим часом, Абромавичус не брав участі в засіданні уряду, під час якого міністри зробили відповідні заяви. Згодом у прес-службі Мінекономіки повідомили, що Абромавичус не збирається змінювати своє рішення.