Стало відомо, хто хотів влаштуватися зі "згоди" Адміністрації президента заступником міністра економічного розвитку та торгівлі. Про це заявив міністр економрозвитку Айварас Абромавичус.

"Приходив пан Пасішник. Тобто його охорона принесла в приймальню документи (на прийом на роботу – ред.). Хоча я йому сказав, що я не збираюся ніяких кадрових призначень робити до того, як буде зрозуміло, у якому складі далі рухається Кабінет міністрів. Але він дав мені зрозуміти СМСками (скрін-шоти збережені), що його кандидатура десь схвалена нагорі. Я запитав, хто конкретно взяв його у свою команду, то він назвав Ігоря Кононенка. І після цього мені подзвонили (з Адміністрації президента – ред.) і сказали, що обов'язково в середу потрібно вносити цю кандидатуру (на призначення – ред.). У підсумку я попросив звільнити мене з цієї посади", – сказав Абромавичус.

Нагадаємо, 3 лютого міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про рішення подати у відставку через відсутність підтримки та активну протидію реформам, ініційованим його командою. Міністр звинуватив народного депутата з фракції «Блок Петра Порошенка» Ігоря Кононенка в блокуванні роботи МЕРТ. Разом з Абромавичусом у відставку подали більшість його заступників.

4 лютого про відкликання заяв про відставку повідомили міністр інформаційної політики Юрій Стець, міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі, міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко та міністр інфраструктури Андрій Пивоварський. Тим часом, Абромавичус не брав участі в засіданні уряду, під час якого міністри зробили відповідні заяви. Згодом у прес-службі Мінекономіки повідомили, що Абромавичус не збирається змінювати своє рішення.