НОВИНИ

В окупованому Криму п'ять сіл залишилися без світла через аварію на електромережі

Аварії стали регулярними, оскільки мережі не витримують навантажень.

У Сімферопольському районі п'ять сіл залишилися без світла в результаті аварії на енергомережах. Про це повідомляє прес-служба російського "уряду" Криму.

«РЕМ Сімферопольського району повідомляє, що у зв'язку з аварією на лінії електропередач 10 кВ відключені від електрики такі населені пункти: с. Опушки, с. Лазарівка, с. Дружне, с. Іванівка, с. Денісівка. Тривають ремонтні роботи», – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, аварії на кримських енергомережах стали вже традиційними. Енергоміст із Кубані не витримує навантажень, а власної генерації Криму не вистачає для безперебійного забезпечення електроенергією.

30 грудня 2015 року до Криму перестала надходити електроенергія з материкової України через пошкодження, ймовірно, в результаті вибуху, електроопори в Херсонській області. Зараз ЛЕП, по якій передавалося в Крим до 250 мегават, відновлена, проте електроенергія до Криму не подається, оскільки закінчилася дія контракту з постачання електрики на півострів, який з початку 2014 анексований Росією.